Author Archives: ola

Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej intelektualnie w Gorzowie Wlkp.

Już po raz piąty mieliśmy zaszczyt i okazję wziąć udział w Dniu Godności Osób Niepełnosprawnych intelektualnie, które zostało zorganizowane przez Koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Gorzowie Wlkp.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

#ChceMiSie. 11 maja Dzień bez Śmiecenia. Segreguj Surowce.

11 maja to Dzień bez Śmiecenia. W tym roku obchodzony jest pod hasłem #ChceMiSie i zachęca do segregacji odpadów obalając od lat powtarzane na ten temat mity. Kampania przypada w wyjątkowym okresie – od lipca wchodzą w życie nowe zasady … Continue reading

Akcje Samorządu Uczniowskiego

Po raz kolejny włączyliśmy się do wielkiej zbiórki monet – XVII edycji „Góry grosza” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Akcja trwała od 28 listopada do 9 grudnia 2016 roku.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Zimowe warsztaty w Karpaczu (30.01-04.02.2017r.)

W dniach od 30 stycznia do 04 lutego 2017 r. uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie wraz z wyspecjalizowaną kadrą wzięli udział w zimowych warsztatach  kształtujących ich kompetencje społeczne w miejscu użyteczności publicznej w ramach projektu (O)twórzMY wspólny świat!, działanie „Strefa … Continue reading

Przy wigilijnym stole…

Posted in Uncategorized | Leave a comment

UCZNIOWIE SOSW LAUREATAMI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU „MÓJ PRZYJACIEL STRAŻAK”

W dniu dzisiejszym, 19.12.2016 r., nasi wychowankowie wzięli udział w uroczystym rozstrzygnięciu Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Państwowej Straży Pożarnej „Mój Przyjaciel Strażak”.