Author Archives: sosw

Życzenia świąteczne…

Adwentowe wianki w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sulęcinie

Nieodzownym elementem adwentu w  krajach niemieckiego obszaru językowego jest wianek adwentowy. Jest to najczęściej słomiany krążek pokryty  zielonymi gałązkami, na którym umieszcza się  cztery świeczki. Te symbolizują cztery kolejne niedziele adwentu.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Sukcesy uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie.

Lubuski Oddział Okręgowy – Lubuska Okręgowa Rada Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża w Zielonej Górze po raz 38 zorganizowali Wojewódzki Konkurs Plastyczny o tematyce Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Uczniowie  I klasy Szkoły Przysposabiającej do Pracy  przy SOSW w Sulęcinie … Continue reading

Posted in Uncategorized | Leave a comment

OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY W SKŁUDZEWIE pt „MOJE PIĘKNE – BEZPIECZNE MIEJSCE – 2017″ rozstrzygnięty.

Konkurs plastyczny zorganizowany został pod honorowym patronatem Pana Marka Gralika Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty. Jury przyznało w poszczególnych kategoriach wiekowych nagrody indywidualne, wyróżnienia oraz zakwalifikowało prace do wystawy.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ… Wmurowanie kamienia węgielnego w SOSW w Sulęcinie (30.11.2017r.)

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Przedszkolaki z SOSW w Sulęcinie z niecodzienną wizytą w Starostwie Powiatowym w Sulęcinie

W środę, 29.11.2017 r. przedszkolaki  z SOSW w Sulęcinie z niecodzienną wizytą udały się do Starostwa Powiatowego w Sulęcinie. Z okazji zbliżających się świąt wręczyły piękne stroiki adwentowe. Specjalnie przygotowane upominki w świątecznym nastroju przekazane zostały Panu Staroście Adamowi Basińskiemu … Continue reading