Monthly Archives: Listopad 2017

DNI OTWARTE W SZKOLE W EISENHUTTENSTADT

W dniu 15.11.2017 r., dwunastoosobowa delegacja Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie z panią Dyrektor Danutą Malinowską na czele, w ramach nawiązanej współpracy, odwiedziła niemiecką placówkę Pestalozzi-Schule in Eisenhüttenstadt.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Uczniowie SOSW w Sulęcinie na meczu Polska – Meksyk

13 listopada 2017 był dniem, który na bardzo długo zapadnie w pamięci uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Sulęcinie. To właśnie w tym dniu spełniło się marzenie tych, którzy mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć na żywo towarzyski mecz piłki nożnej … Continue reading

Posted in Uncategorized | Leave a comment

PIĘKNA MALOWANA HISTORIA

W sali kameralnej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury po raz trzeci zagościła wystawa prac pokonkursowych  tym razem V edycji  Wojewódzkiego Międzyszkolnego Konkursu  Historyczno-Plastycznego pt. „Historia malowana”. Wystawa została przygotowana we współpracy Sulęcińskiego Ośrodka Kultury i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Uczniowie SOSW w Sulęcinie walczyli o medale przy tenisowym stole (08.11.2017r.)

Dnia 8 listopada 2017r. pięcioosobowa reprezentacja Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Sulęcinie wraz z trenerami Joanną i Arturem Duź, wzięła udział w Lubuskim Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych.

Posted in Uncategorized | Leave a comment