Monthly Archives: Grudzień 2017

Życzenia świąteczne…

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Co każdy konsument powinien wiedzieć, czyli wizyta Powiatowego Rzecznika Konsumentów w SOSW w Sulęcinie

19 grudnia samorząd uczniowski w SOSW zorganizował spotkanie uczniów gimnazjum i Szkoły Przysposabiającej do Pracy z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów- Agnieszką Bartosik-Rzyczkowską.  Celem spotkania edukacyjno-informacyjnego było przekazanie wiedzy z zakresu praw konsumenckich i umiejętności korzystania z niej.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Uczniowie SOSW w Sulęcinie na meczu Lecha Poznań

Jeszcze do końca nie opadły emocje uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Sulęcinie po meczu Polska – Meksyk, a już mieli okazję uczestniczyć w kolejnym wydarzeniu sportowym, jakim był mecz piłki nożnej Lotto Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Cracovią Kraków. … Continue reading

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Adwentowe wianki w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sulęcinie

Nieodzownym elementem adwentu w  krajach niemieckiego obszaru językowego jest wianek adwentowy. Jest to najczęściej słomiany krążek pokryty  zielonymi gałązkami, na którym umieszcza się  cztery świeczki. Te symbolizują cztery kolejne niedziele adwentu.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Sukcesy uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie.

Lubuski Oddział Okręgowy – Lubuska Okręgowa Rada Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża w Zielonej Górze po raz 38 zorganizowali Wojewódzki Konkurs Plastyczny o tematyce Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Uczniowie  I klasy Szkoły Przysposabiającej do Pracy  przy SOSW w Sulęcinie … Continue reading

Posted in Uncategorized | Leave a comment

OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY W SKŁUDZEWIE pt „MOJE PIĘKNE – BEZPIECZNE MIEJSCE – 2017″ rozstrzygnięty.

Konkurs plastyczny zorganizowany został pod honorowym patronatem Pana Marka Gralika Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty. Jury przyznało w poszczególnych kategoriach wiekowych nagrody indywidualne, wyróżnienia oraz zakwalifikowało prace do wystawy.

Posted in Uncategorized | Leave a comment