Miesięczne archiwum: Wrzesień 2018

Znamy historię „Dywizjonu 303” (11.09.2018r.)

Uczniowie gimnazjum oraz szkoły podstawowej przy SOSW w Sulęcinie pod opieką nauczycielek Barbary Nowak-Mazurczak i Wioletty Kaźmierczak skorzystali z wizyty kina objazdowego, które 11 września gościło w Sulęcinie. Obejrzeli polski, wojenny film akcji pt. „Dywizjon 303”.

Opublikowano Uncategorized | Skomentuj

Trwa realizacja projektu pod nazwą „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Sulęcinie”.

Opublikowano Uncategorized | Skomentuj

Apel inaugurujący rok szkolny 2018/2019 (03.09.2018r.)

„Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić” (przysł. chińskie) Tak niedawno zabrzmiał ostatni dzwonek , który zakończył stary rok szkolny, a dzisiaj rozpoczynamy nowy 2018/2019. Z szumem morskich fal w uszach, wspomnieniem niezapomnianych wakacyjnych chwil przystępujemy do … Czytaj dalej