Informacje dla rodziców i opiekunów dotyczące pracy zdalnej.

Dzień dobry,
drodzy Rodzice i Opiekunowie naszych uczniów, w związku z zawieszeniem zajęć
w naszym Ośrodku, zaleca się korzystanie z materiałów edukacyjnych.
Wiedzę można utrwalać z rekomendowanych przez MEN materiałów dla osób
z niepełnosprawnościami, które znajdziecie Państwo w poniższych materiałach:
(źródło: https://www.gov.pl/web/edukacja/materialy-cwiczeniowe-dla-uczniow-niepelnosprawnych-dostosowane-do-nowej-podstawy-programowej-ksztalcenia-ogolnego?fbclid=IwAR0uzuNEPgxl49M_G11QNs6VYp4wetH1x5Jf44C08E-u4No1Ep4DkuflCXg ):
1. Język polski, Klasa 1, część 1
2. Język polski, Klasa 1, część 2
3. Język polski, Klasa 2, część 3
4. Zeszyt kart pacy, Klasa 1, część 1
5. Zeszyt kart pacy, Klasa 1, część 2
6. Zeszyt kart pacy, Klasa 2, część 1

oraz korzystając z przygotowanych programów telewizyjnych:

od poniedziałku, 16 marca br. TVP, TVP ABC oraz TVP Kultura rozpoczynają emisję specjalnych pasm edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Oferta zawiera nie tylko filmy fabularne, dokumentalne, propozycje publicystyczne, ale również produkcje Teatru Telewizji, dostosowane do podstawy programowej.

Specjalne kolekcje dla dzieci i młodzieży na TVP Vod

Dodatkowym działaniem podjętym przez Telewizję Polską jest udostępnienie w paśmie TVP Vod czterech specjalnych kolekcji zawierających materiały podzielone na kategorie dostosowane zarówno do najmłodszych, jak i starszych uczniów.

1. Kolekcja dla dzieci  „To się nie nudzi”– bajki, filmy familijne, programy rozrywkowe, archiwalne seriale i  spektakle dla młodych widzów
  2. Kolekcja z dziedziny kultury „Kulturalny rock szkolny”– magazyny
    i programy kulturalne, filmy i seriale dokumentalne, filmy i seriale fabularne oraz koncerty polskich i światowych artystów
  3. Kolekcja z dziedziny historii „Lekcja Historii”– programy telewizyjne, filmy