Apel inaugurujący rok szkolny 2017/2018 (04.09.2017r.)

01 (3)„Szkoła? Fajnie!!!”

Tak optymistycznie uczniowie naszego Ośrodka zainaugurowali nowy rok szkolny 2017/2018. Uroczysty apel swoją obecnością zaszczycili – Starosta Sulęciński pan Adam Basiński i Przewodniczący Rady Powiatu Pan Tadeusz Dąbroś.

Pani Dyrektor Danuta Malinowska serdecznie powitała przybyłych gości, rodziców, nauczycieli oraz uczniów. Szczególnie ciepłe słowa skierowała do tych dzieci, które w tym roku rozpoczynają swoją edukacyjną przygodę, zwróciła  uwagę na bezpieczeństwo związane z planowaną rozbudową Ośrodka oraz życzyła wszystkim sukcesów w nauce i pracy.

Pan Starosta Adam Basiński wręczył stypendia przyznane za wybitne osiągnięcia w zakresie kultury i sportu: za wybitne osiągnięcia w zakresie sportu  nagrodzona została Laura Walica,  za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury stypendiami nagrodzeni zostali: Adrian Bucki, Aleksandra Poznańska i Konrad Kowalczyk.

Inauguracja nowego roku szkolnego, to ważny dzień nie tylko dla uczniów, ale również dla nauczycieli. Z rąk Dyrektor Ośrodka serdeczne życzenia i kwiaty otrzymała Pani Katarzyna Dziadas, która z dniem 1 września powołana została na stanowisko wicedyrektora Ośrodka, list gratulacyjny i nagrodę jubileuszową (20 lat pracy) otrzymał Pan Ireneusz Góra, gratulacje kwiaty i akt nadania stopnia nauczyciela dyplomowanego z najwyższą oceną otrzymała Agnieszka Kogut-Szablewska.

Uśmiechnięci, pełni energii i entuzjazmu udaliśmy się na spotkania w klasach. A potem… to już wiadomo: plan lekcji, Pani wychowawczyni, klasa oraz wiele powakacyjnych wrażeń i… ciekawość – jaki będzie ten rok?

Życzymy wszystkim owocnej pracy w roku szkolnym 2017/2018!

Nowak-Mazurczak

Autorem zdjęć jest Madman24.pl