Konkurs na LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie nierozstrzygnięty!

W dniu 26 września bieżącego roku, w toku intensywnych obrad Komisji Konkursowej postanowiono nie wyłonić zwycięzcy Konkursu na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie.

Komisja Konkursowa, w skład której weszły panie Danuta Malinowska (dyrektor Ośrodka), Katarzyna Gardziejewska i Urszula Kołodziej oraz pan Arkadiusz Kałużny, uznała, że choć nadesłane prace w większości zawierały cechy charakterystyczne dla LOGO, to jednak duża część autorów zbyt stereotypowo podeszła do wizerunku Ośrodka, co wzbudzało dość odmienne odczucia i emocje od oczekiwań Organizatora. Zauważono także, iż projekty w większości były za bardzo skomplikowane graficznie i uniemożliwiały profesjonalne opracowanie LOGO sulęcińskiego Ośrodka.

Zdaniem Komisji, konkurs okazał się zbyt trudny w swojej tematyce, dlatego też podjęto decyzję o zleceniu profesjonalistom zaprojektowania LOGO SOSW w Sulęcinie.

Na Konkurs wpłynęło łącznie 61 projektów z dwóch sulęcińskich szkół, tj. ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków i ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, z czego 37 prac wykonano technikami plastycznymi, a 24 projekty techniką komputerową.

Organizator i Komisja Konkursowa bardzo przepraszają za kilkudniowe opóźnienie ogłoszenia wyników Konkursu.

Bardzo dziękujemy uczestnikom Konkursu za zaangażowanie i udział oraz nauczycielom za opiekę merytoryczną.