Nagrody Lubuskiego Kuratora Oświaty dla nauczycieli z Sulęcina

9W dniu 13 października 2017 roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej w gorzowskim teatrze im. Juliusza Osterwy odbyło się coroczne wręczenie nagród dla szczególnie zasłużonych nauczycieli z Województwa Lubuskiego. Wśród wyróżnionych nagrodą Lubuskiego Kuratora Oświaty znaleźli się nauczyciele sulęcińskich szkół:  Pani Ewa Krynicka – nauczycielka Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II  i Pan Ireneusz Góra – nauczyciel w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sulęcinie. Nagrody wręczała Pani Ewa Rawa – Lubuska Kurator Oświaty oraz Pan Władysław Dajczak – Wojewoda Lubuski. Po uroczystości wszystkich nagrodzonych czekał poczęstunek i już nieoficjalne spotkanie z gospodarzami. Gratulujemy nagrody i życzymy dalszych sukcesów!

9