Uczniowie SOSW w Sulęcinie walczyli o medale przy tenisowym stole (08.11.2017r.)

IMG_4886Dnia 8 listopada 2017r. pięcioosobowa reprezentacja Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Sulęcinie wraz z trenerami Joanną i Arturem Duź, wzięła udział w Lubuskim Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych.

Zawody odbyły się w hali sportowo – widowiskowej w Krośnie Odrzańskim i brało w nich udział 14 drużyn z całego województwa. Rozgrywki odbywały się w oparciu o podział na grupy sprawnościowe, wiek i płeć. Po zaciętych i momentami stojących na bardzo wysokim poziomie meczach nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca:

Damian Bystry – II miejsce

Tobiasz Bulka – III miejsce

Laura Walicka – IV miejsce

Krzysztof Wołyniec – IV miejsce

Dariusz Kaczorowski – IV miejsce

Naszym zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za sportową postawę oraz życzymy wielu sukcesów sportowych na kolejnych zawodach.

Artur Duź
Foto: Artur Duź