Sukcesy uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie.

IMG_20171204_133412Lubuski Oddział Okręgowy – Lubuska Okręgowa Rada Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża w Zielonej Górze po raz 38 zorganizowali Wojewódzki Konkurs Plastyczny o tematyce Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Uczniowie  I klasy Szkoły Przysposabiającej do Pracy  przy SOSW w Sulęcinie Konrad Kowalczyk i Krzysztof Wołyniec  zdobyli I miejsce!

30 listopada 2017 o godzinie 10 w Biurze Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze odbyła się uroczystość wręczenia nagród wraz z otwarciem wystawy pokonkursowej. W konkursie wzięło udział 702 dzieci i młodzieży z 74 placówek oświatowych województwa lubuskiego. Ogółem z Ośrodka wysłano 11 prac, które wyróżniały się bogactwem barw i ciekawymi technikami plastycznymi. Nagrodzone prace powstały pod kierunkiem Pani Moniki Stegeman nauczycielki w SOSW.

Monika Stegeman