„SZKOŁA MOICH MARZEŃ”- ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

DSC_1530 (1) (1)28 maja 2018r.  w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sulęcinie odbyło się uroczyste podsumowanie pierwszego etapu konkursu plastycznego, pt.” Szkoła moich marzeń”, zorganizowanego w ramach innowacji pedagogicznej, pt.” Ja-Książka Świat”. Autorkami konkursu były panie Ewa Szczepańska, Dorota Nazwalska i Małgorzata Gąsiorek.

Laureatami konkursu zostali:

Łukasz Krzykliwy,

Klaudia Fajdek,

Dorota Wołyniec.

Wszyscy uczestnicy zostali docenieni i nagrodzeni książkami, słodyczami oraz dodatkowymi artykułami szkolnymi.

Uczniom i ich opiekunom dziękujemy za zaangażowanie. Zapraszamy  uczniów do  udziału w drugiej edycji konkursu, w przyszłym roku szkolnym 2018/2019.

Organizatorzy.