PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

IMG-20181011-WA0021Ślubuję uroczyście być dobrym i dzielnym przedszkolakiem.
Ślubuję dbać o dobre imię swojej grupy
i przedszkola.

Ślubuję swym zachowaniem sprawiać radość swoim rodzicom i wychowawcy.
Ślubuję bawić i uczyć się tutaj wesoło,
czynić świat lepszym, a wkrótce zawołać „Witaj szkoło”.

Takie słowa przysięgi, po których wypowiedziano słowo  „ślubuję”, usłyszeli uczniowie, nauczyciele i rodzice zebrani  11 października 2018 r. na  uroczystości pasowania na przedszkolaka naszego Ośrodka. Uroczystość rozpoczęła się od przywitania przez opiekunki Samorządu Uczniowskiego głównych bohaterów spotkania i wszystkich pozostałych zgromadzonych na uroczystości.  Wreszcie  nastąpiła  długo i niecierpliwie wyczekiwana  chwila. Z uśmiechniętymi i przejętymi buziami przedszkolaki: Marta Kubiszyn, Jakub Blatkiewicz oraz Adam Kacprzak wysłuchali słów ślubowania w obecności swoich rodziców  oraz wychowawczyni pani Danuty Jagodzińskiej. Następnie panie dyrektor Danuta Malinowska i Katarzyna Dziadas  uroczyście pasowały dzieci na przedszkolaków. Dopełnieniem i miłym wspomnieniem tak uroczystego dnia w naszym Ośrodku były upominki wręczone przez panią dyrektor.  Przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego Dawid Cichy złożył życzenia dla wszystkich pracowników oświaty z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej.