Wiosenny Koncert Talentów w SOSW w Sulęcinie (22.03.2019r.)

Uczniowie i nauczyciele SOSW hucznie i radośnie powitali Wiosnę.


Za sprawą Wiosennego Koncertu Talentów świętowaliśmy nie tylko nadejście najbardziej zielonej pory roku, ale przynależność do Szkoły Odkrywców Talentów.  Tego wyjątkowego dnia uczniowie naszego Ośrodka prezentowali swoje artystyczne umiejętności. Mogliśmy podziwiać wspaniałe talenty wokalne, taneczne i aktorskie.  W swoim ulubionym repertuarze zaprezentowało się wielu podopiecznych naszej szkoły.
Koncert rozpoczął występ duetu wokalnego. W repertuarze Roksany Węgiel „Żyj” zaprezentowały się: Wiktoria Krawczyk i Amelia Dziamska, uczennice klasy IV SP. Dziewczyny pokazały styl, ruch sceniczny, dobry wokal i odwagę, czym zaimponowały innym i potwierdziły swoje predyspozycje do bycia gwiazdami. Życzymy im wielu sukcesów.
Następnie mogliśmy podziwiać najmłodszą grupę artystów w ruchowej interpretacji piosenki „Dżungla”. Dzieciaki z klas II i III SP ZET stworzyły prawdziwie afrykański klimat. Połączenie tańca, śpiewu i barwnych kostiumów stworzyło widowisko, które bardzo spodobało się publiczności i zostało docenione gromkimi oklaskami.
Kolejno mogliśmy docenić umiejętności aktorskie uczniów z klasy III G ZET, którzy ruchem i gestem opowiedzieli miłosną historię przedstawioną w piosence „Gdybym ja była”. Ta inscenizacja dowodzi, że uczniowie SOSW mają wiele talentów artystycznych. Kto nie widział, niech żałuje!
Zamiłowanie do śpiewu jest znane w  naszej szkole nie od dziś, a w tym występie połączyło trzy bardzo zdolne wokalnie uczennice. Justyna Raniewicz, Weronika Walicka, Kinga Rygiel stworzyły trio i zaśpiewały piosenkę „Obiecuję” z repertuaru Roksany Węgiel. Mamy nadzieję, że dziewczyny obiecają nam jeszcze niejeden znakomity występ. Już nie możemy się doczekać…
Gorące klimaty w marcu tylko u nas!!! Za sprawą zatańczonej przez uczniów klas IV-VIII SP ZET samby przenieśliśmy się do Brazylii i poczuliśmy namiastkę lata, za którą jesteśmy im bardzo wdzięczni. To był występ pełen uśmiechu, radości i zabawy.
Połączone siły klas III G ZET, I-II SPDP oaz III SPDP wyłoniły mnóstwo utalentowanych uczniów. Podziwialiśmy taniec do piosenki „Przekorny los” zespołu Akcent, duet wokalny Aleksandry Poznańskiej i Łukasza Krzykliwego w piosence „Miłość w Zakopanem” Sławomira oraz zostaliśmy zaproszeni do ludowej zabawy tanecznej „Przepióreczka”. Wszyscy doskonale się bawiliśmy, a publiczność słuchając duetu wokalnego poderwała się z miejsc.

Wszystkim uczniom gratulujemy doskonałych występów i cieszymy się, że w naszym Ośrodku jest tak wiele utalentowanych młodych ludzi. Doceniamy także wkład i wysiłek nauczycieli, którzy z wielkim zaangażowaniem wspierają rozwój swoich podopiecznych.

Po tak wspaniałym koncercie  udaliśmy się na plac szkolny. Tam spaliliśmy marzannę i  na dobre przepędziliśmy zimę. Niech żyje WIOSNA!

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.