I miejsce nasze!!! XI Wojewódzki Przegląd Teatrzyków Ekologicznych „Zielony Kapturek” (22.05.2019r.)

W dniu 22 maja 2019 roku uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie brali udział w XI Wojewódzkim Przeglądzie Teatrzyków Ekologicznych „Zielony Kapturek”, który odbył się w Gorzowie Wlkp. i w kategorii szkół specjalnych zajęli I miejsce.

Reprezentowali nas: Karolina Szwaczuk, Justyna Raniewicz, Weronika Walicka, Aleksandra Poznańska, Kamila Szachniewicz, Wiktoria Krawczyk, Jakub Hończ, Kamil Szałachowski, Adrian Pracharczyk i Dariusz Kaczorowski.
Jury po obejrzeniu wszystkich prezentacji przyznało jedną nagrodę indywidualną, którą otrzymała uczennica naszego Ośrodka Aleksandra Poznańska.
Serdecznie wszystkim gratulujemy!!!