Dzienne archiwum: 7 listopada 2019

Wernisaż prac plastycznych VII edycji Międzyszkolnego Wojewódzkiego Konkursu Historyczno-Plastycznego „Historia malowana” (07.11.2019r.)

Maria Skłodowska-Curie, Jan Matejko, Barbara Radziwiłłówna,   Królowa Jadwiga, Bolesław Chrobry- pierwszy król Polski w stroju koronacyjny z włócznią św. Maurycego – są to tylko niektóre tytuły zwycięskich prac konkursu „Historia malowana”, które można oglądać w Sulęcińskim Ośrodku Kultury.

Opublikowano Uncategorized | Skomentuj

„Kochamy Cię Polsko.” (07.11.2019r.)

11 listopada jest dniem szczególnym dla każdego Polaka, jest dniem szczególnym również w Naszej Szkole. Uroczysty apel upamiętniający tę datę rozpoczęły  pięknie odśpiewane cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego. W tym dniu nauczyciele i uczniowie przypięli biało-czerwone kotyliony.

Opublikowano Uncategorized | Skomentuj