Miesięczne archiwum: Grudzień 2022

Przedświąteczna wycieczka uczniów SOSW w Sulęcinie

Kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia, 21.12.2022 r., dwudziestosześcioosobowa grupa uczniów SOSW w Sulęcinie wyruszyła na wycieczkę do Zielonej Góry. To był dzień pełen wrażeń: seans filmowy w kinie, zwiedzanie Centrum Nauki Keplera oraz przystanek McDonald’s!

Opublikowano Uncategorized | Skomentuj

Samorząd Uczniowski składa serdeczne życzenia!

Świąteczny klimat w SOSW w Sulęcinie

Rada Rodziców Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie tradycyjnie zorganizowała dla naszych wychowanków konkurs plastyczny o tematyce bożonarodzeniowej. W tym roku było magicznie- Rodzice zorganizowali również Jarmark Świąteczny, podczas którego sprzedawano prace konkursowe oraz przepyszne ciasta.

Mikołajki

„Dzyń, dzyń, dzyń, dzyń”… Taki dźwięk od rana wybrzmiewał na szkolnych korytarzach.Przedszkolaków   i    uczniów    Specjalnego Ośrodka   Szkolno-Wychowawczego 6 grudnia odwiedził długo oczekiwany gość – mikołaj, który przyszedł z życzeniami  i  workiem pełnym prezentów.

SOSW to nadal Solidarna Szkoła

Nasza szkoła  kontynuuje  zadania  z projektu Solidarna Szkoła prowadzonego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej.

BohaterON i #SzkołaPamięta 2022

Ci, którzy nie znają swojej historii, są skazani na jaj powtarzanie. Jose Ortega y Gasset