Miesięczne archiwum: Luty 2023

Prośba o 1,5% …

Jeśli chcesz wspomóc wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie… Przekaż swoje 1,5% podatku… KRS 0000258348 Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sulęcinie W ten sposób wspierasz naszą działalność na rzecz osób niepełnosprawnych… Dziękujemy! 🙂

Opublikowano Uncategorized | Skomentuj

Bal karnawałowy uczniów klas ZET i oddziału RW (17.02.2023 r.)

W piątek, 17 lutego 2023 rok, uczniowie klas:   IV-VII, V-VIII SP ZET oraz Zespołu Rewalidacyjno- Wychowawczego bawili się na balu karnawałowym w naszej szkole. Organizatorami zabawy byli wychowawcy.

Walentynki (14.02.2023 r.)

Z okazji walentynek  14 lutego do klas i gabinetów zawitał „amorek Wiktoria” z pomocnicą, również Wiktorią. Uczennice z Samorządu Uczniowskiego przygotowały niespodziankę dla uczniów i pracowników szkoły.

Opublikowano Uncategorized | Skomentuj

Bal karnawałowy uczniów klas I-III SP ZET (15.02.2023 r.)

Z radością powróciliśmy do tradycji tanecznych szaleństw w większym gronie i w dniu 15.02.2023 r. spotkaliśmy się na balu karnawałowym.