





-

-
Ostatnie wpisy
- Superwizja z dr Magdaleną Grycman w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Sulęcinie
- CYFROWY NAUCZYCIEL w SOSW
- Piknik z okazji Dnia Dziecka
- „Vivat Konstytucja! Vivat Naród! Vivat wszystkie stany!”
- Realizacja zadania Teatr Emocji w ramach Programu Lubuskiego Kuratora Oświaty „Misja-Zdrowie” za nami!









Dzienne archiwum: 19 marca 2025
Wycieczka do leśniczówki
„W poszukiwaniu oznak wiosny” – pod takim hasłem 6 marca przedszkolaki wybrały się do Szkółki Leśnej w Ostrowie. Przesympatyczny Leśniczy pan Arkadiusz Senyszyn z wielkim zaangażowaniem opowiadał nam o ptakach, drzewach a nawet wilkach.
Zaszufladkowano do kategorii Uncategorized
Dodaj komentarz
Dzień Dinozaura
26 lutego dzieci z oddziałów przedszkolnych przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Sulęcinie przeniosły się do świata dinozaurów. W trakcie zajęć pokazowych obserwowanych przez nauczyciela dyplomowanego oraz wychowawczynie pozostałych grup, dzieci dowiedziały się kiedy żyły dinozaury, jak wyglądały oraz … Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Uncategorized
Dodaj komentarz