Dzienne archiwum: 19 marca 2025

Wycieczka do leśniczówki

„W poszukiwaniu oznak wiosny” – pod takim hasłem 6 marca przedszkolaki wybrały się do Szkółki Leśnej w Ostrowie. Przesympatyczny  Leśniczy pan Arkadiusz Senyszyn z wielkim zaangażowaniem opowiadał nam o ptakach, drzewach a nawet wilkach.

Zaszufladkowano do kategorii Uncategorized | Dodaj komentarz

Dzień Dinozaura

26 lutego dzieci z oddziałów przedszkolnych przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym  w Sulęcinie przeniosły się do świata dinozaurów. W trakcie zajęć pokazowych obserwowanych przez nauczyciela dyplomowanego oraz wychowawczynie pozostałych grup, dzieci dowiedziały się kiedy żyły dinozaury, jak wyglądały oraz … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Uncategorized | Dodaj komentarz