





-

-
Ostatnie wpisy
- Superwizja z dr Magdaleną Grycman w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Sulęcinie
- CYFROWY NAUCZYCIEL w SOSW
- Piknik z okazji Dnia Dziecka
- „Vivat Konstytucja! Vivat Naród! Vivat wszystkie stany!”
- Realizacja zadania Teatr Emocji w ramach Programu Lubuskiego Kuratora Oświaty „Misja-Zdrowie” za nami!









Dzienne archiwum: 2 października 2025
Rajd Nordic Walking i Słodka kawiarenka Rady Rodziców SOSW
Tradycyjnie rada rodziców przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sulęcinie organizuje kawiarenkę podczas Polsko-Niemieckiego Sulęcińskiego Rajdu Nordic Walking. Tegoroczna impreza odbyła się w sobotę 27.09.2025 r. Od wczesnych godzin porannych rodzice naszych wychowanków aktywnie działali na rzecz szkolnej społeczności.
Zaszufladkowano do kategorii Uncategorized
Dodaj komentarz