





-

-
Ostatnie wpisy
- Superwizja z dr Magdaleną Grycman w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Sulęcinie
- CYFROWY NAUCZYCIEL w SOSW
- Piknik z okazji Dnia Dziecka
- „Vivat Konstytucja! Vivat Naród! Vivat wszystkie stany!”
- Realizacja zadania Teatr Emocji w ramach Programu Lubuskiego Kuratora Oświaty „Misja-Zdrowie” za nami!









Dzienne archiwum: 9 października 2025
PASOWANIE NA UCZNIA
07 października 2025 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sulęcinie odbyła się uroczystość pasowania na ucznia. Dzieci z klas pierwszych zostały oficjalnie przyjęte do grona uczniów naszej Szkoły. Symbolicznego aktu pasowania – tradycyjnie – dokonała Pani Dyrektor Danuta Werner.
Zaszufladkowano do kategorii Uncategorized
Dodaj komentarz