





-

-
Ostatnie wpisy
- Superwizja z dr Magdaleną Grycman w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Sulęcinie
- CYFROWY NAUCZYCIEL w SOSW
- Piknik z okazji Dnia Dziecka
- „Vivat Konstytucja! Vivat Naród! Vivat wszystkie stany!”
- Realizacja zadania Teatr Emocji w ramach Programu Lubuskiego Kuratora Oświaty „Misja-Zdrowie” za nami!









Dzienne archiwum: 30 października 2025
„Bezpieczeństwo i higiena” – spotkanie w SOSW.
20 października 2025 roku odbyło się ciekawe spotkanie z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Sulęcinie na temat higieny i bezpieczeństwa. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się jaki wpływ na zachowanie ludzi ma zażywanie środków odurzających i alkoholu. Spacer w alkogoglach uświadomił … Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Uncategorized
Dodaj komentarz