





-

-
Ostatnie wpisy
- Superwizja z dr Magdaleną Grycman w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Sulęcinie
- CYFROWY NAUCZYCIEL w SOSW
- Piknik z okazji Dnia Dziecka
- „Vivat Konstytucja! Vivat Naród! Vivat wszystkie stany!”
- Realizacja zadania Teatr Emocji w ramach Programu Lubuskiego Kuratora Oświaty „Misja-Zdrowie” za nami!









Dzienne archiwum: 7 maja 2026
„Żonkile” – łączy nas pamięć
W tym roku szkolnym nasza szkoła po raz kolejny włączyła się do ogólnopolskiej akcji społeczno-edukacyjnej „Żonkile” – łączy nas pamięć organizowanej od 2013 r. przez POLIN – Muzeum Historii Żydów Polskich, mającej na celu kultywowanie pamięci o powstaniu w getcie … Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Uncategorized
Dodaj komentarz