





-

-
Ostatnie wpisy
- Superwizja z dr Magdaleną Grycman w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Sulęcinie
- CYFROWY NAUCZYCIEL w SOSW
- Piknik z okazji Dnia Dziecka
- „Vivat Konstytucja! Vivat Naród! Vivat wszystkie stany!”
- Realizacja zadania Teatr Emocji w ramach Programu Lubuskiego Kuratora Oświaty „Misja-Zdrowie” za nami!









Dzienne archiwum: 14 maja 2026
Dzień Ziemi w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sulęcinie
22 kwietnia 2026 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie odbyły się obchody Światowego Dnia Ziemi. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach realizacji Programu Lubuskiego Kuratora Oświaty „Lubuski EkolOZEk – Wiatr Przyszłości”. Uczniowie klas IV-VIII szkoły podstawowej rozpoczęli … Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Uncategorized
Dodaj komentarz