#dziecidziękująmedykom

12 listopada 2020 roku nasze przedszkolaki włączyły się w akcję #dziecidziękująmedykom. Akcja ta została zorganizowana przez Panie Karolinę Karst i Dominikę Kiełboń z Przedszkola Publicznego nr 34 w Rzeszowie, oraz Panią Izabelę Korczykowską z Przedszkola Publicznego nr 32 również w Rzeszowie.

Od wielu miesięcy cały świat walczy z epidemią COVID – 19. Na pierwszej linii frontu stoją lekarze, pielęgniarki, ratownicy, laboranci, salowe, którzy często nie zwracając uwagi na swoje zmęczenie dbają o zakażonych. Bywają też takie sytuacje, że przez długi czas nie wracają do swoich domów aby nie narażać swoich rodzin na możliwość zakażenia COVID – 19. Dlatego też nasze przedszkolaki Lenka, Fabianek, Mariuszek i Jasiu bardzo chętnie wzięli udział w nagraniu podziękowań. Jesteśmy dumni z naszych dzieci, które spisały się na medal.

Bądźmy dla siebie mili, serdeczni, pomagajmy sobie nawzajem bo dobro wraca.

Aleksandra Myszczak