Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25 listopada 2020 roku przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Sulęcinie świętowały Dzień Pluszowego Misia.

Otaczająca nas Covidowa rzeczywistość nie pozwoliła nam na przyniesienie przez dzieci ulubionych pluszaków, ale panie wychowawczynie zadbały o to aby ten dzień był bardzo wyjątkowy. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek oraz misiowe tańce.

Tego dnia został również rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Pluszowy Miś”

Przepiękne prace plastyczne wykonane przez dzieci, zostały umieszczone na tablicy przy wejściu do przedszkola. Dzieci otrzymały nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne Święto Pluszowego Misia, które na pewno będzie pełne uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy.

Aleksandra Myszczak