Myśliwska Paczka

Uczestnicy zajęć w SOSW w Sulęcinie otrzymali „Myśliwską Paczkę” od Koła Łowieckiego „DZIK”. Kolejny raz mogliśmy liczyć na życzliwość zaprzyjaźnionych myśliwych. Tym razem podarowali nam mnóstwo pomocy dydaktycznych z firmy „Moje Bambino”, które wzbogacą naszą ofertę w oddziałach przedszkolnych i klasach I-III Szkoły Podstawowej.  Tradycyjnie nasi goście przybyli z rękoma pełnymi prezentów i nagród, które otrzymają uczestnicy konkursów o tematyce leśno-myśliwskiej. Na ręce Dyrektor Danuty Werner myśliwi złożyli życzenia świąteczne i noworoczne. Dziękujemy bardzo za hojność i pamięć! Wszyscy liczymy na powrót do szkoły zaraz po feriach i na miłe spotkanie już bezpośrednio z naszymi przyjaciółmi.