SPOTKANIE PREWENCYJNE Z POLICJĄ

W dniu 17 czerwca 2021 r., w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sulęcinie, odbyło się spotkanie prewencyjne z sulęcińską policją, na temat „Moje bezpieczne wakacje”.
Pani st. sierż. Klaudia Biernacka przybyła do naszych uczniów i przeprowadziła pogadankę o bezpieczeństwie, w letnim czasie wolnym. Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali pytania oraz dzielili się swoimi spostrzeżeniami. Był to czas wielu cennych wskazówek, rozmów, które kształtują u dzieci i młodzieży postawy dbania o zdrowie oraz bezpieczeństwo swoje i innych. Pani Klaudia wszystkim uczniom przygotowała drobne upominki, odblaski i ulotki o bezpieczeństwie nad wodą. Spotkania w naszej placówce organizowane są w ramach realizacji Szkolnego Programu Bezpieczeństwa „Bezpieczna Szkoła“. W imieniu pracowników Ośrodka i wychowanków wyrażamy głęboką wdzięczność funkcjonariuszom KP Policji w Sulęcinie za współpracę, zaangażowanie i okazaną życzliwość. Jako dowód wdzięczności na ręce Pani Klaudii Biernackiej złożono podziękowania wraz pracami naszych uczniów, Konrada Kowalczyka i Krzysztofa Wołyńca, wykonanych pod kierunkiem Pani Moniki Stegeman. W sulęcińskiej komendzie została utworzona piękna galeria z prac naszych wychowanków.

Katarzyna Dziadas

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.