Czas na wakacje!

W nietypowy sposób, który wymogła  pandemia, zakończył się w naszym Ośrodku  rok szkolny 2020/2021. Z zachowaniem  środków bezpieczeństwa w stołówce szkolnej na uroczystym apelu spotkali się tylko uczniowie klasy IV-VI, VII-VIII i SPdP.  Jako pierwsi z rąk dyrektor Danuty Werner odebrali świadectwa ukończenia szkoły, nagrody i dyplomy uczniowie klasy ósmej, następnie uczniowie klasy III SPdP.

Szczególne wyróżnienie spotkało Aleksandrę Poznańską, Jakuba Białka, Krzysztofa Wołyńca i Konrada Kowalczyka, którzy za osiągnięcia plastyczne otrzymali specjalne stypendia artystyczne w wysokości 500 złotych. Stypendia ufundowane zostały przez Zarząd Stowarzyszenia Młodych Lubuszan z siedzibą w Sulęcinie.

W tym roku szkolnym również sportowcy odnosili sukcesy, na apelu wyróżnieni zostali : Wiktoria Krawczyk – Mistrzyni Polski w Narciarstwie Biegowym „Sprawni Razem” w sprincie i w biegu na 1 km techniką dowolną – Zakopane marzec 2021r. Mistrzyni Polski „Sprawni Razem” w biegu na 800m – Sępolno Krajeńskie maj 2021r. oraz Jakub Krawczyk -Brązowy medalista Mistrzostw Polski w Lekkoatletyce w biegu na 800m – Sępolno Krajeńskie maj 2021r. Wicemistrz Województwa Lubuskiego U-14 w biegu na 600m, Żary czerwiec 2021r.

Na zakończenie apelu Pani Dyrektor złożyła życzenia radosnych i bezpiecznych wakacji i jak każe tradycja – wybrzmiał w roku szkolnym 2020/2021 ostatni dzwonek.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.