Powodzenia w nowym roku szkolnym!

1 września odbyło się w naszym Ośrodku uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022.  Na uroczystym apelu zgromadzili się uczniowie, nauczyciele
i rodzice. Wśród zaproszonych gości byli: Pan Adam Basiński   Wicestarosta Sulęciński oraz Pani Iwona Walczak – zastępca burmistrza naszego miasta.

Na początku uroczystości Pani Dyrektor Danuta Werner powitała zaproszonych gości, uczniów, zwłaszcza klas pierwszych, a także nauczycieli i pracowników szkoły. Pani Dyrektor  zwróciła uwagę na to , że zarówno uczniów jak i nauczycieli czeka rok pełen nowych wyzwań, ciężkiej pracy oraz osiągania sukcesów, które wszystkich będą motywowały do dalszej pracy.

Pani Iwona Walczak w imieniu Burmistrza Sulęcina wręczyła Jakubowi Krawczykowi
i Wiktorii Krawczyk  nagrody (vouchery na zakupy w sklepie sportowym) za doskonałe osiągnięcia sportowe.

Pan Wicestarosta Adam Basiński w imieniu   władz samorządowych i pana Starosty Tomasza Jaskuły przekazał wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom Ośrodka najserdeczniejsze życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i zrealizowania wszystkich  zamierzeń, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Po zakończeniu uroczystości nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami.

Ten nowy rok szkolny stawia przed całą społecznością szkolną także nowe wyzwania. Dołożymy wszelkich starań, by stworzyć w szkole przyjazny klimat, rozwijać w naszych uczniach ducha koleżeństwa i wzajemnego szacunku, kształcić młode umysły, a w sercach rozwijać i pogłębiać uczucia patriotyczne. Pragniemy wykształcić i wychować ludzi mądrych, szlachetnych, uczciwych, „otwartych na świat, ale kochających swój dom
i rodzinny kraj”.

W nowym roku szkolnym życzymy Uczniom oraz Nauczycielom i Rodzicom wielu sukcesów i satysfakcji.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.