Walentynki (14.10.2022 r.)

Z    okazji   walentynek     w  Naszej  Szkole  pojawił się na     chwilę   „amorek Fabian” z nieodłączną strzałą
i koszykiem walentynkowych kuponów. W roznoszeniu walentynkowych kuponów pomagała mu Wiktoria. Korzystając z kuponów, można było wyznać miłość, znaleźć przepis na nią lub  pomysły na spędzenie
w romantyczny sposób walentynkowego wieczoru.

Amorek ma nadzieję, że drobne upominki wywołały uśmiech na twarzach oraz sprawiły radość paniom nauczycielkom i uczniom. Święto Walentego  przypomina wszystkim nie tylko o miłości,  ale  również   o  przyjaźni,  życzliwości i szacunku do drugiego człowieka, które są  najważniejsze w kontaktach między ludźmi. Życzymy wszystkim, żeby walentynki  trwały  cały rok!