Bal karnawałowy w klasach I-III SP ZET (23.02.2022 r.)

Uczniowie klas I-III SP ZET oraz uczestnicy zajęć
z Oddziału Rewalidacyjno-Wychowawczego hucznie świętowali kończący się już czas karnawału. Wzięli udział w zorganizowanym specjalnie dla nich balu przebierańców. Sprawił on mnóstwo radości zarówno dzieciom, jak i pracownikom Ośrodka! Po trudnym czasie pandemicznych obostrzeń była to doskonała okazja do integracji uczniów z tych zespołów klasowych: wspólne tańce, zabawy, konkursy
oraz poczęstunek przyjęte zostały z zaciekawieniem
i entuzjazmem dzieci.

Na naszym balu spotkać można było m.in. piratów, bohaterów z kreskówek, rycerzy, księżniczki, tygrysa… Zdecydowanie dużo działo się w takim towarzystwie! Jak wiadomo, każda bajkowa postać ma swoje supermoce i zainteresowania, dlatego też każdy z uczestników balu miał okazję spędzić czas zgodnie z tym, co lubi i czego potrzebuje.
Był czas głośnej zabawy, tańców i konkursów. Był czas spędzony wspólnie przy stole zastawionym ulubionymi przekąskami uczniów. Był czas rozmów i zabaw z ulubionymi kolegami. Był także czas i miejsce na wyciszenie, jeśli któryś z superbohaterów potrzebował zregenerować swoje siły w ciszy i spokoju. Każdy znalazł coś dla siebie!
Po kilku spędzonych wspólnie godzinach  rozeszliśmy się zadowoleni, zmęczeni i pełni nadziei na kolejną wspólną imprezę
w najbliższym czasie.

Urszula Kołodziej