Bezpieczne wakacje (20.06.2022 r.)

Wakacje to czas wypoczynku, ale również dobrej zabawy, sportów letnich i wielu ciekawych przygód. Jednak, żeby był to czas spędzony bezpiecznie zawsze warto przypomnieć kilka istotnych wskazówek.

Właśnie te treści podczas dzisiejszego spotkania starał się nam przypomnieć asp. Tomasz Szura z KP Policji w Sulęcinie. Podczas spotkania prewencyjnego uczniowie i przedszkolaki SOSW w Sulęcinie przypomnieli sobie zasady spędzania czasu wolnego, bezpiecznych letnich szaleństw oraz przestrogi i konsekwencje dotyczące niewłaściwego zachowania w domach, podczas wypoczynku w miejscach publicznych.
Z bagażem ważnych informacji spędźmy najbliższe dwa miesiące wypoczynku w zdrowiu.
UDANYCH I BEZIECZNYCH WAKACJI!!!

Katarzyna Dziadas