Przerwa na czytanie 2022 r.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie kolejny raz wziął udział w III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu    w czytaniu na przerwie.

W Przerwie na czytanie brała udział cała społeczność szkoły (przedszkolaki, uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi).
Akcja przeprowadzona była w dniach 3-26.10.22r. Czytali uczniowie i czytano uczniom w salach przedszkolnych, w klasach lekcyjnych, na korytarzach    i oczywiście w bibliotece szkolnej. Czytanie na przerwie zakończyły wspólne zdjęcia.
Akcja odbyła się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej Cała Polska  czyta dzieciom.

Nadal promujemy czytelnictwo i zachęcamy do sięgania po książkę.

Dorota Nazwalska