XIV Międzynarodowy Kołczyński Bieg Olimpijski

W sobotę 13 maja reprezentacja naszej szkoły w składzie: Wiktoria Krawczyk, Lena Hofman, Nikola Piertuszewska, Jakub Krawczyk, Bartłomiej Janiszyn, Paweł Ircha i Piotr Owczarczyk wzięli udział w XIV Międzynarodowym Kołczyńskim Biegu Olimpijskim.

Na boisku odbyło się uroczyste otwarcie imprezy z pełnym ceremoniałem olimpijskim.
A potem było już wspólne odliczanie do startu i … bieg. Uczniowie pokonali trasę
o długości 5 km. Najlepszym zawodnikiem wśród naszych reprezentantów okazał się
Jakub Krawczyk, który zajął 13 miejsce. Chociaż ideą biegu nie było zwycięstwo, ale sam udział i ukończenie biegu, to bardzo się cieszymy z sukcesu naszego ucznia. Na mecie każdy uczestnik otrzymał dyplom z numerem uprawniającym do udziału w losowaniu nagród. Imprezę zakończył festyn rodzinny z mnóstwem atrakcji, nagród i smakołyków.
Do zobaczenia za rok!!!

Magdalena Rygiel

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.