Rada Rodziców na XII Rajdzie Nordic Walking

Od lat Rada Rodziców przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym 
w Sulęcinie osładza
Polsko-Niemiecki Sulęciński Rajd Nordic Walking.

 
Tak też stało się i w tym roku! 
Tegoroczny rajd odbył się 20.maja 2023 r. Jak zawsze wspaniale wyposażona kawiarenka stanęła na placu przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie. 

Przedstawicielami Rady Rodziców SOSW na tegorocznej imprezie były Panie Joanna Dziamska i Estera Misiewicz. Obsługę stoiska wsparły nauczycielki SOSW w Sulęcinie: Anna Szemitko, Danuta Jagodzińska, Magdalena Kosmalska i Urszula Kołodziej. Wszystkie panie były pełne werwy i pracowały niezwykle sprawnie! Chętnych na ciepłą kawę i coś słodkiego nie brakowało! 

Rodzice działali w szczytnym celu, jakim jest pozyskanie środków na Fundusz Rady Rodziców. Ciężka praca opłaciła się –udało się zebrać kwotę 2020,00 zł! 

 

Dzięki zebranym pieniądzom możliwe jest dofinansowywanie wakacyjnego wyjazdu 
dla uczniów SOSW, organizowanie dodatkowych konkursów oraz pomoc rodzinom naszych wychowanków, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. 

W imieniu szkolnej społeczności Pani Dyrektor Danuta Werner składa serdeczne podziękowania za zaangażowanie, poświęcenie wolnego dnia i ciężką pracę w Kawiarence. Ogromne podziękowania należą się jednak wszystkim Rodzicom naszych uczniów, którzy przygotowali wypieki do kawiarenki – bez Państwa pomocy nie udałoby się! Dziękujemy! 

opracowała: Urszula Kołodziej 
opiekun Rady Rodziców SOSW w Sulęcinie 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.