Bezpieczne wakacje

W związku z nadchodzącymi wakacjami, 20 czerwca 2023 r. w naszej szkole, odbyła się pogadanka z udziałem przedstawiciela sulęcińskiej policji, sierżanta sztabowego Klaudii Biernackiej, na temat bezpiecznych wakacji.

Spotkanie miało na celu uświadomienie dzieciom zagrożeń, które mogą czyhać na nas w trakcie beztroskiego wypoczynku. W podziękowaniu za cały rok współpracy i wsparciu w organizacji prewencyjnych spotkań z uczniami SOSW w Sulęcinie, przekazano wyrazy podziękowania Pani sierż. sztab. Klaudii Biernackiej oraz Panu Komendantowi Powiatowemu Policji w Sulęcinie, podinspektorowi Łukaszowi Kowalskiemu. 

Wszystkim naszym uczniom oraz przedszkolakom, życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!

 

Katarzyna Dziadas

 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.