Spotkanie prewencyjne z policją (04.10.2023 r.)

Dnia 04 października 2023 roku
w SOSW w Sulęcinie odbyło się spotkanie prewencyjne z policją asp. sztabowy Andrzej Barciński z Komendy Powiatowej Policji
w Sulęcinie.

Wizyta była związana z przeprowadzaniem pogadanek wśród dzieci i młodzieży na temat ich bezpieczeństwa w różnych sytuacjach, np. bezpieczna droga do szkoły, zasady zachowania wobec osób obcych i niebezpiecznych oraz bezpieczeństwo dzieci w pojazdach to tematy spotkania policjantów z dziećmi ze szkół oraz przedszkoli. Przy okazji spotkania w akcję włączyła się PBS Mrówka Sulęcin, która w ramach akcji „Bezpieczna Droga do Szkoły”, maskotka mrówka rozdała kolorowanki, chorągiewki oraz odblaski, aby zwiększyć bezpieczeństwo pieszych na drodze.

Dziękujemy za KP Policji za coroczną obecność i spotkanie oraz PBS Mrówka w Sulęcinie za wsparcie.

Katarzyna Dziadas