XXXI Międzynarodowy Zjazd Cyklistów

Dnia 20 września 2025 r. mieliśmy okazję ponownie spotkać się z miłośnikami dwóch kółek na XXXI Międzynarodowym Zjeździe Cyklistów. Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Sulęcinie reprezentowała grupa uczniów  wraz z rodzicami oraz opiekun Artur Duź. 

Po oficjalnym otwarciu imprezy, które odbyło się na boisku Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie, uczestnicy rajdu wyruszyli na poszczególne trasy przygotowane przez organizatora. Nasza grupa udała się przez jezioro pierwsze i trzecie na „Uroczysko Lubniewsko”. Tam na cyklistów czekał ciepły posiłek oraz konkurencje sprawnościowe. Późnym popołudniem nieco zmęczeni, ale i zadowoleni powróciliśmy do Ośrodka. 

Artur Duź

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.