Dnia 20 września 2025 r. mieliśmy okazję ponownie spotkać się z miłośnikami dwóch kółek na XXXI Międzynarodowym Zjeździe Cyklistów. Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Sulęcinie reprezentowała grupa uczniów wraz z rodzicami oraz opiekun Artur Duź.
Po oficjalnym otwarciu imprezy, które odbyło się na boisku Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie, uczestnicy rajdu wyruszyli na poszczególne trasy przygotowane przez organizatora. Nasza grupa udała się przez jezioro pierwsze i trzecie na „Uroczysko Lubniewsko”. Tam na cyklistów czekał ciepły posiłek oraz konkurencje sprawnościowe. Późnym popołudniem nieco zmęczeni, ale i zadowoleni powróciliśmy do Ośrodka.
Artur Duź



















