Finał Wojewódzkiego Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego „Mój Przyjaciel Pluszowy – Miś”

Za nami III edycja Wojewódzkiego Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego „Mój Przyjaciel Pluszowy – Miś” W tym roku do udziału w konkursie zgłosiło się 6 oddziałów przedszkolnych z naszego Ośrodka a także 9 placówek     z województwa lubuskiego – Przedszkola Specjalne działające przy Specjalnych Ośrodkach Szkolno-Wychowawczych w Międzyrzeczu, Świebodzinie, Sulechowie, Nowej Soli, Wschowie i Słubicach a także Przedszkole Specjalne nr 34 w Gorzowie Wlkp., Przedszkole Specjalne dla Dzieci z Autyzmem z Gorzowa Wlkp., oraz Przedszkole Sióstr św. Elżbiety w Zielonej Górze.

Wyjątkowe Eko – Misie wykonane przez dzieci zostały wyeksponowane na wystawie w holu naszej Placówki. Wszyscy uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Sponsorów, którzy co roku wspierają naszą inicjatywę.

Wydarzenie odbyło się pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty Mariusza Biniewskiego oraz Starosty Powiatu Sulęcińskiego Tomasza Prozorowicza.

Sponsorzy nagród: Molex Sp. z o.o., Leks Sp. z o.o., Kamienica Restauracja & Hotel, Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim, Celowy Związek Gmin CZG – 12    w Długoszynie, Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej   w Sulęcinie oraz Starostwo Powiatowe w Sulęcinie.

Wszystkim bardzo dziękujemy!

Aleksandra Myszczak

Ewelina Dudasz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.