Przedszkolaki z SOSW w Sulęcinie z niecodzienną wizytą w Starostwie Powiatowym w Sulęcinie

DSC05023W środę, 29.11.2017 r. przedszkolaki  z SOSW w Sulęcinie z niecodzienną wizytą udały się do Starostwa Powiatowego w Sulęcinie. Z okazji zbliżających się świąt wręczyły piękne stroiki adwentowe. Specjalnie przygotowane upominki w świątecznym nastroju przekazane zostały Panu Staroście Adamowi Basińskiemu i Panu Wicestaroście Tomaszowi Prozorowiczowi.

Stroiki wykonali uczniowie starszych klas szkoły podstawowej i gimnazjum przy SOSW pod czujnym okiem pani Reginy Kucharskiej. Zajęcia prowadzone były w ramach nawiązanej współpracy ze szkołą w Eisenhuttenstadt i przybliżały młodzieży zwyczaje panujące u naszych sąsiadów z Niemiec.