OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY W SKŁUDZEWIE pt „MOJE PIĘKNE – BEZPIECZNE MIEJSCE – 2017″ rozstrzygnięty.

Konkurs plastyczny zorganizowany został pod honorowym patronatem Pana Marka Gralika Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty. Jury przyznało w poszczególnych kategoriach wiekowych nagrody indywidualne, wyróżnienia oraz zakwalifikowało prace do wystawy.

Przyznane zostały też dla placówek nagrody zespołowe i nagrody sponsorskie oraz podziękowania dla nauczycieli. Uroczyste wręczenie nagród, wyróżnień i dyplomów miało miejsce podczas otwarcia wystawy 26 września 2017r, o godz.12 w zespole pałacowo-parkowym – siedzibie Fundacji Piękniejszego Świata w Skłudzewie i w Galerii Stary Dwór.

W ogólnopolskim konkursie „Moje Piękne-Bezpieczne Miejsce” uczeń kl. I SPdP przy SOSW w Sulęcinie Krzysztof Wołyniec zdobył zaszczytny tytuł laureata. W konkursie ogółem udział wzięło 15 uczniów z naszego Ośrodka. Prace powstały pod kierunkiem nauczycielek Pani Anny Szemitko i Pani Moniki Stegeman. Panie zbierały od uczniów  informacje o miejscach, które dzieci i młodzież uważają za bezpieczne i piękne. Zachęcały swoich podopiecznych do wypowiedzi plastycznej i ukazania z kim i z czym te miejsca są związane. Obie nauczycielki zostały uhonorowane dyplomem za zaangażowanie w konkursie.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.