Ogólnopolska akcja: „Przerwa na czytanie”

PlakatJPGDnia 9 maja 2019r. w trakcie apelu odbyło się czytanie przez młodzież patriotycznych tekstów związanych ze świętami majowymi.
Cała szkoła wzięła udział w biciu  rekordu w ogólnopolskiej akcji „Przerwa na czytanie”. Wydarzenie odbyło się w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek ph.: ”#biblioteka”.

Promowaliśmy czytanie w patriotycznych barwach z książkami ukazującymi nasz kraj, jego historię, geografię i sławnych Polaków.
Zrobiliśmy zdjęcia z plakatami popierającymi  akcję i czytanie. Każdy uczestnik otrzymał materiały promocyjne fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”. W akcji wzięło udział 70 osób