Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty (23.05.2019r.)

1W dniu 23.05.2019 r w naszym przedszkolu obchodziliśmy uroczystość z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty.

Z tej okazji zaprosiliśmy rodziców dla których wszystkie przedszkolaki pod opieką wychowawców i pracowników przedszkola przedstawiły krótki występ artystyczny: Piosenkę pt. „ Mama kocha mnie, Tata kocha mnie” po czym wspólnie z rodzicami brali udział w zabawach: tor przeszkód, malowanie na folii, rzut do celu, wygibasy na macie, bańki mydlane, wspólna zabawa z chustą animacyjną.
Po pełnych radości zabawach udaliśmy się do sali przedszkolnej w której czekał poczęstunek dla wszystkich zaproszonych gości i przedszkolaków. Przedszkolaki wręczyły upominki dla swoich rodziców własnoręcznie zrobione. Było dużo uśmiechu i fajnej zabawy przy spędzaniu wspólnie czasu. W wolnym czasie rodzice mieli okazję porozmawiać, wymienić się doświadczeniami, pobyć razem. Cała uroczystość upłynęła w bardzo ciepłej i pełnej wzruszeń atmosferze.
W tym uroczystym dniu rodzice byli bardzo zachwyceni i dumni ze swoich dzieci.

Agata Zabłocka