Uczniowie SOSW w Sulęcinie wymalowali sobie laury w konkursach

DSC_54154 czerwca 2019r podczas uroczystości Dnia Otwartych Drzwi Szkoły podsumowano sukcesy uczniów w konkursach plastycznych.

W VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Oligoimpresje-wizja nieba i piekła” którego organizatorem był dom Kultury i SOSW w Jaworznie nagrodę główną zdobył Arkadiusz Gap a wyróżnienia otrzymali: Dorota Wołyniec, Jan Wierciński, Piotr Wiśniewski, Amelia Dziamska, Kamil Kowalski i Wiktoria Krawczyk. Opiekunem plastycznym była Pani Monika Stegeman.

W XXVI edycji międzynarodowego konkursu plastycznego pt.” Mieszkam w Beskidach” nasi uczniowie zdobyli wysokie laury za piękne i oryginalne prace ukierunkowane na poznanie folkloru i sztuki ludowej Beskidów. Organizatorem w.w. konkursu był Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej.

I miejsce zdobył Jaku Białek i Agnieszka Brant

III miejsce zdobył Konrad Kowalczyk

Wyróżnienia otrzymali: Marcin Czerwiński, Krzysztof Wołyniec i Jakub Krawczyk.

Prace powstały pod kierunkiem Pani Moniki Stegeman iPani Ewy Szczepańskiej. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów artystycznych.

Monika Stegeman