Nietuzinkowy sukces uczniów SOSW w Sulęcinie (13.10.2019r.)

DSC_113313 października 2019r. uczniowie z naszej szkoły Damian Seremak  i Mateusz Nowacki z klasy VIII SP wraz z wychowawcą klasy VII-VIII SP Panią Moniką Stegeman wzięli udział w I „Nietuzinkowym” Cross Lubniewickim.

Organizatorem biegu na dystansie 12 km była gmina Lubniewice, Lubniewickie Towarzystwo Sportowe „Aktywni” oraz Ośrodek Wypoczynkowy „Magic Camping”. Celem imprezy była promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia oraz upowszechnianie biegania w terenie.  Trasa przebiegała wokół jeziora Lubiąż. Złota Polska Jesień i słoneczna aura towarzyszyła biegaczom, którzy pokonując trudną trasę wokół jeziora Lubiąż mieli okazje podziwiać piękno krajobrazów Lubniewic. Wielkim sukcesem okazał się wynik Damiana Seremaka, który zdobył II miejsce i stanął na podium w swojej kategorii wiekowej. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Udowodniliśmy, że czas wolny można spędzić miło i aktywnie. W przyszłym roku powalczymy o jeszcze lepsze wyniki.

Monika Stegeman

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.