Koncert Kolęd w SOSW (19.12.2019r.)

kolędowanieDziś odbył się w naszej szkole coroczny Koncert Kolęd. Uczniowie, nauczyciele, rodzice mięli okazję wspólnie spotkać się i zaśpiewać wiele bożonarodzeniowych utworów.

Nie było tak łatwo, ponieważ uczestnicy koncertu musieli rozpoznać JAKA TO KOLĘDA po pierwszych kilku zagranych dźwiękach. Każdy, kto słuchał uważnie i zgadł tytuł kolędy mógł odsłonić hasło świątecznej krzyżówki i odpowiedzieć na pytanie dotyczące bożonarodzeniowych haseł. Nie zabrakło też pysznych pierników, które przywołały zapach i smak Świąt. Atmosfera koncertu była cudowna! A tuż po nim rozeszliśmy się do klas na Świąteczne Kino.
To był bardzo udany i bogaty w tradycje dzień.