Rozstrzygnięto Konkurs plastyczny Koła Łowieckiego Dzik w Słońsku pt. „Znam zwierzęta lasów i pól”

20 (3)11 lutego 2020r.przybyli do naszej szkoły myśliwi z  koła Łowieckiego „Dzik” w Słońsku  z prezentami dla naszych podopiecznych. Przywitała ich i gościła Pani dyrektor Danuta Malinowska, zaprosiła również na spotkanie z uczniami naszej szkoły i na pogadankę o lesie i zwierzętach. Na uroczystym apelu podsumowany został konkurs plastyczny dotyczący znajomości zwierząt zamieszkujących lasy i pola.

Celem konkursu było rozwijanie i pogłębianie dziecięcych zainteresowań różnorodnym światem przyrody, zapoznanie dzieci z wyglądem zwierząt polskich lasów i pól, wzbudzanie szacunku do otaczającej nas przyrody oraz rozwijanie wyobraźni plastycznej. Dzieci wykonały ciekawe i barwne prace, zastosowały kreatywne i niekonwencjonalne rozwiązania twórcze. Wszystkie prace zostały nagrodzone, a uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i niespodzianki   I miejsce otrzymał Damian Seremak, III miejsce Konrad Kowalczyk, V miejsce Dorota Wołyniec, a wyróżnienia zdobyli: Adrian Bucki, Krzysztof Wołyniec, Jakub Kokot, Michał Sobolewski i Piotr Wiśniewski.

Prace powstały pod kierunkiem Pani Moniki Stegeman, która wręczyła w imieniu uczniów prezenty niespodzianki przybyłym gościom.

Monika Stegeman

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.