Czy znasz historię?

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie zaprasza wszystkich uczniów do udziału w VIII edycji Międzyszkolnego Regionalnego Konkursu Historyczno-Plastycznego    pt.”Historia   Malowana”. Konkurs trwa od  1 lutego do 30 kwietnia  2020 roku. Skierowany jest do uczniów wszystkich placówek oświatowych, w tym uczniów  niepełnosprawnych  z województw: lubuskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Mogą wziąć w nim udział uczniowie od 6 do 24 roku życia. Celem konkursu jest popularyzowanie historii Polski, rozwijanie wiedzy historycznej, stworzenia   szansy do  rozwijania  wyobraźni, wymiany   emocji,  wrażeń artystycznych, a  także  integracja  dzieci i młodzieży   o  różnym  stopniu sprawności. Tematem prac plastycznych wykonywanych dowolną techniką malarską jest postać /postacie, znak lub wydarzenie związane z historią Polski.

Prace można nadsyłać wraz z wypełnioną metryczką i oświadczeniem na adres:Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie ul. Lipowa 12 A, 69-200 Sulęcin z dopiskiem: VII  Międzyszkolny Wojewódzki Konkursu Historyczno-Plastyczny  pt. „Historia malowana”. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie.