Nagrody z konkursu „Drogi do niepodległości” rozdane

21  (7)Nagrody z konkursu  „Drogi do niepodległości” zorganizowanego przez Lubuskie Muzeum Wojskowe w Zielonej Górze z/s w Drzonowie wraz z Towarzystwem Przyjaciół Lubuskiego Muzeum Wojskowego zostały 14 listopada uroczyście wręczone na szkolnym apelu.

Z rąk pani dyrektor Danuty Malinowskiej oraz nauczycielki plastyki Moniki Stegeman wyróżnienia z dyplomami i nagrodami otrzymali uczniowie: Dariusz Kaczorowski, Kamil Kowalski, Zuzanna Woźniak, Aleksandra Poznańska, Agnieszka Brant, Jakub   Krawczyk,  Adam Bysrty, Konrad Kowalczyk, Dawid Wadas. Uczniowie otrzymali również kalendarze zatytułowane „Wybić się na niepodległość 1914-1921”, obrazujące historię walki o suwerenne państwo.